107,6 FM

 • Gabriela
  10.12.2018 09:33
  Pański prorok przychodzi z pustyni, a nie z kościelnych ugrupowań i jednostek specjalnych powoływanych do deptania sanktuariów ludzkich sumień i przeflancowywania ich na jedynie słuszne kopyto. Niszcząc je, owi "prorocy" stają się zarzewiem wojny. I bynajmniej nie jest to "święta wojna ze światem", lecz zupełnie nieświęta wojna z samym Bogiem. Tak zaś działać może tylko antychryst. Pańskiego proroka zabija Jeruzalem. Tak w czasach biblijnych, jak i dziś.
  doceń 0
 • Albert
  10.12.2018 10:41
  Gdyby ci ludzie nie znali się i nie wiedzieli, że ten sparaliżowany jest nim naprawdę od lat, to łatwo zarzuciliby Jezusowi, że ta scena została zainscenizowana. Jak łatwo jest okłamywać w tłumie ludzi nieznających się, tak jak to ma miejsce obecnie. Miasta, a szczególnie te wielkie, to inspiracja diabła. Te miasta są fabrykami głupców i ludzi którzy się nie znają. Są sobie obcy. Jakże takich łatwo okłamywać we wszystkim.
  doceń 0
 • Przem
  10.12.2018 20:51
  Jak miło
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.