107,6 FM

 • Mi
  11.12.2015 18:50
  a pan Irek znowu o ateistach... i znowu w domyśle: my jesteśmy ci dobrzy, oni ci źli...
  oni się nie zmienią od pytania "czy chcesz się zmienić", ani od tego, że będziemy im machać przed nosem symbolami naszej wiary. Jeżeli już - zmienią się dzięki naszemu świadectwu, a znakiem największym i najważniejszym jest miłość.
  • RaBi
   11.12.2015 19:39
   Świadectwo, świadectwem lecz samo świadectwo nie wystarczy.
   Jeśli ateista uczciwie będzie poszukiwał "Prawdy" to ją znajdzie i "Prawda go wyzwoli"

   Tu musi zadziałać Jezus - bo on nawraca a nie świadectwo.

   Pozdrawiam
   RaBi
   doceń 1
  • ES
   11.12.2015 23:50
   Tylko że ja(ten gorszy) przyznaje że przeczytałem i widziałem tych świadectw i już mnie one nie "ruszają". Krępuje się przy dobrych ludziach, wręcz im zazdroszcząc.
   Panie Irku, jestem na etapie zrozumienia, że problem polega na chęci zachowania starych przyzwyczajeń i wybierania starych schematów zachowania w sytuacjach stresujących. Także pytanie bardzo trafne. Dziękuje bardzo za ten wpis.
   Pozdrawiam
   doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.