107,6 FM

Rozkopane Jaworzno

W Jaworznie rusza przebudowa centrum miasta. Do końca września tego roku ma powstać w Jaworznie Miejskie Centrum Integracji Transportu.

Rozkopane Jaworzno   Remont w centrum Jaworzna Marcin Iciek /Radio eM Prace budowlane rozpoczęły się w rejonie zatok autobusowych i wiat wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej. Niestety mieszkańcy muszą się tam liczyć z utrudnieniami i wyłączeniem części miejsc parkingowych. Co kryje się pod nazwą Miejskie Centrum Integracji Transportu? To tłumaczy przedstawiciel wykonawcy inwestycji, Krzysztof Godyń z firmy Gardenbud.
Przebudowany zostanie także Plac Górników, gdzie powstanie zadaszony parking rowerowy. - W obszarze przystanków zlokalizowane zostaną toalety publiczne, punkt prasowy i kawiarenka. Zupełnie inne będą też same wiaty - tłumaczy Tomasz Tosza z Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów:


Jednocześnie rozpoczyna się również modernizacja pobliskiej Hali Widowiskowo-Sportowej wraz z budową parkingu podziemnego. Budowa Miejskiego Centrum Integracji Transportu będzie kosztować ponad 5 milionów złotych.

Rozkopane Jaworzno   Jaworzno


 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama