107,6 FM

Rusza nowy sezon "Wojennych dziewczyn"

Już 25 marca w TVP 1 będzie można zobaczyć pierwszy odcinek kolejnej serii filmu opowiadającego o losach trzech młodych Polek w czasie II wojny światowej. W roli głównej ponownie Lublin.

Podobnie jak w poprzednim sezonie lubelska Starówka zagra w "Wojennych dziewczynach" ulice okupowanej Warszawy. Tym razem jednak jeden odcinek serialu będzie poświęcony Lublinowi i miasto zagra samo siebie. Akcja będzie rozgrywać się w kasynie, które umieszczone zostało w Teatrze Starym. Główne bohaterki serialu będą chciały wykraść pieniądze na rzecz państwa podziemnego. W filmie zobaczymy także archikatedrę lubelską oraz inne znane nam miejsca.

Lublin do serialu "Wojenne dziewczyny" został wybrany już po raz drugi. Akcja poprzedniego sezonu kręcona była także na lubelskim Starym Mieście. 

Według informacji dostępnych na portalu wirtualnemedia.pl pierwszy sezon "Wojennych dziewczyn” między 1 marca a 30 kwietnia 2017 roku oglądało średnio 2,59 mln widzów, co daje ponad 15 proc. udziału TVP 1 w rynku telewizyjnym. 

Nowe losy Marysi, Irki i Ewki będzie można śledzić od 25 marca przez kolejne niedziele w telewizyjnej  "jedynce" o 20.10. Podobnie jak w poprzednim sezonie, znowu zobaczymy 13 odcinków przygód wyjątkowych bohaterek. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama