107,6 FM

Festiwal ulicznicy na ostatniej prostej

12. międzynarodowy festiwal artystów ulicy „Ulicznicy” w Gliwicach dobiega końca. Najbliższy weekend to ostatnie dni na spotkanie ze sztuką.

Festiwal ulicznicy na ostatniej prostej   Foto/ Ulicznicy W piątek, 27 lipca o godz. 19:00 na dużej Scenie Forum (Lipowa 1, I piętro) w ramach Objazdowego Domu Kultury wystąpi Czesław Mozil. Czesław śpiewa, ale Czesław też ma dużo do powiedzenia. "Spowiedź emigranta" to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu – ojczyzna widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem.

Festiwal ulicznicy na ostatniej prostej   Foto/ Ulicznicy W Parku Chopina w sobotę, 28 lipca od 12:00 - 15:00 oraz od 16:00 dzieciaki bawić będzie Hapijama Fun Art (Piotr Myszczyszyn) - kuglarz, cyrkowiec, klaun. Na co dzień znany ze spektakli dla artystycznego kolektywu Lufcik na Korbkę, tym razem sprawdzi się jako aktor i reżyser własnego plenerowego one men show. Bez wsparcia kolegów z zespołu, Pan Pedrro musi znaleźć jakiś pomysł na przedstawienie, tak aby spełnić oczekiwania zgromadzonej gawiedzi.

W niedzielę, 29 lipca o godz. 18:30,  na zakończenie wystąpią Vaclavem i Adamem z Bratři v tricku. Panowie żonglując porami roku, balansując na cienkiej linii zdrowego rozsądku, zabiorą publiczność w swoją wyprawę.  

Wstęp na wydarzenia jest darmowy, a wszystkie szczegóły znajdują się na stronie www.ulicznicy.pl

Festiwal ulicznicy na ostatniej prostej   Foto/ Ulicznicy

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

h