Kolejny atak na biuro warszawskiego PiS

dodane 30.07.2018 06:47

PAP |

To już kolejny atak wandali na Biuro Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie - poinformował w niedzielę sekretarz Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie Michał Prószyński, odnosząc się do dewastacji budynku, w którym m.in znajdują się biura poselskie Jarosława Krajewskiego i ministra Mariusza Kamińskiego.

Kolejny atak na biuro warszawskiego PiS   Jakub Szymczuk /Foto Gośc Logo PiS

Tym razem na elewacji budynku przy ul. Koszykowej pojawił się na napis "PZPR+". W zeszłym tygodniu po protestach KOD, Obywateli RP i partii na tym samym budynku pojawił się napis "Se możecie wyać".

Jak poinformował na Twitterze rzecznik prasowy warszawskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości Michał Szpądrowski, wizerunek sprawców jest znany: "Szczęśliwie tym razem sprawczyni, młoda kobieta w dresikach oraz jej starszy pomagier nie założyli na głowę pończochy i Policja zna już wizerunek sprawców".

"To już kolejny, w przeciągu tygodnia, atak na biuro warszawskiego PiS oraz biura poselskie Jarosława Krajewskiego i ministra Mariusza Kamińskiego - komentuje zajście sekretarz Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie Michał Prószyński. Dodaje, że jest to efekt radykalnej retoryki stosowanej przez opozycję.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PAP, PARTIE, PIS, POLICJA, PRZESTĘPCZOŚĆ

Przeczytaj komentarze | 5 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 4 nick 30.07.2018 17:26
Niezalogowany użytkownik Po pierwsze nikomu nie psikała po oczach a po drugie pamiętasz jak ją wtedy brutalnie spacyfikowano i wywleczono z tej sali i porównaj sobie działania dzisiejszej policji jak niezwykle delikatnie obeszło się z psikającym gazem tym razem już naprawdę w oczy policjanta. I przypomnę jeszcze obrazek z marszu niepodległości kiedy to policja pod rozkazami ówczesnego rządu PO rozprawiała się z uczestnikami marszu i ten pamiętny obrazek policjanta w cywilnym ubraniu który kopał kucającego pod murem spokojnie idącego człowieka. Gumowe kule i strzelanie nimi do górników nie muszę wspominać bo chyba pamiętasz.
Plusów: 2 podaj nick 30.07.2018 10:30
Niezalogowany użytkownik punkt widzenia zależy od punktu siedzenia nie wiedziałeś
Plusów: 10 dd 30.07.2018 08:54
Niezalogowany użytkownik Pamiętam zachwyt zwolenników PiS w 2014, gdy córka radnej Kołakowskiej psikała ludziom w oczy śmierdzącym gazem. Ile wtedy się mówiło o przywracaniu powstańczych tradycji "Małego Sabotażu", o uzasadnionej reakcji obywateli, o społecznym oporze.
Dziś, gdy celem psikania sprayem nie są ludzie, tylko fasada budynku, to pojawiają się głosy o bandytyzmie. Widać punkt siedzenia ważniejszy, niż punkt widzenia, a kawałek ściany ważniejszy, niż człowiek. Smutne.
Plusów: 8 Brodaty Sokrates 30.07.2018 08:42
Niezalogowany użytkownik "Kolejny atak..... " Z ciekawością zacząłem czytać ten artykuł.I okazało się że ten atak to po prostu głupi wandal piszący spreyem.U nas w mieście często w taki sposób "atakuje" się nowo pomalowane bloki,kamienice i domy prywatne.Wypisuje się gorsze chasła o policji.Używa w pisowni słów bardzo wulgarnych.Jakoś brak zainteresowania mediów oraz policji na takie napisy na budynkach w mieście.Może dlatego ,iż niszczenie elewacji innej, niż biuro poselskie, to tylko "wybryk chuligański".Natomiast bazgranie po biurze posła to już "kolejny atak".Gdyby policja tak samo sumienie podchodziła łapania bazgrających na innych budynkach,nasze miasta były by ładniejsze.

wszystkie komentarze >

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl