107,6 FM

Pomogą odkryć sens

Coraz bliżej spotkanie młodzieży archidiecezji wrocławskiej "Na Słowo". 23 lutego w Hali Orbita spodziewanych jest ok. 3 tys. młodych ludzi. Przygotowania do lutowego spotkania trwają już od kilku miesięcy. Czas się zapisywać.

"Na Słowo" - zaproszenie ks Bartłomieja Kota
Na Słowo

Organizatorzy zachęcają do udziału w spotkaniu wszystkich młodych naszej diecezji. "Przyjedźcie ze swoimi księżmi, siostrami zakonnymi, katechetami, liderami grup lub zgłoście się sami. To spotkanie ma sens i pomoże Ci go odkryć" - czytamy w opublikowanym zaproszeniu.

Formularz zgłoszeniowy jest już dostępny TUTAJ, a więcej informacji o spotkaniu oraz o wolontariacie można znaleźć na www.mlodzimlodym.wroclaw.pl.

Uwaga! Wciąż potrzebni są wolontariusze, zwłaszcza animatorzy do pomocy przy sprawach organizacyjnych. Zainteresowani proszeni są o kontakt pod adresem wolontariat@archidiecezja.wroc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama