107,6 FM

06.01.19 Ten koszmarny nastolatek

Nie wiadomo co powie, co zrobi i kiedy się obrazi...

06.01.19 Ten koszmarny nastolatek   Nastolatek przed wyborem decyzji. Foto:Henryk Przondziono / Gosc Niedzielny   Dojrzewający młody człowiek jest nie do okiełzania. Nigdy nie wiemy, co wymyśli, a mu musimy nad tym zapanować. Wyposażyć młodego człowieka w odpowiednie kompetencje - mówią specjalistki z Regionalnego Ośrodka Metodyczno Edukacyjnego Metis w Katowicach psycholog Wioletta Baraniak i psycholog Katarzyna Jaworska:

Na początek..pozwolić, by nastolatek zamknął za sobą drzwi...

Później pozwolić by znalazł sobie przyjaciół. Co jeszcze..

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

W 4 oczy - magazyn psychologiczny

 W 4 oczy - magazyn psychologiczny  

"W 4 oczy" mówimy o problemach trudnych, sytuacjach, z którymi nie umiemy sobie poradzić i szukamy pomocy specjalistów: psychologów i psychoterapeutów, z którymi w każdą niedzielę o 20.00 rozmawia Katarzyna Podsiadło.

Programy