107,6 FM

Dzielne niewiasty o sobie i dla siebie. Konferencja dla kobiet w Katowicach przejdź do galerii

Konferencja "Błogosławione" trwa w siedzibie "Gościa Niedzielnego". To spotkanie kobiet, które chcą się dzielić swoim doświadczeniem wiary.

Zmęczona? Zagubiona? Przytłoczona? Stęskniona towarzystwa innych kobiet i czasu dla siebie? A może po prostu zmotywowana do zrobienia czegoś z myślą o sobie? - zapraszały organizatorki spotkania. Ponad 100 kobiet, aktywnych uczestniczek życia Kościoła, spotkało się by rozmawiać, dzielić się swoimi doświadczeniami i modlić się. Mottem wydarzenia są słowa z Księgi Przysłów: "Niewiastę dzielną któż znajdzie? Jej wartość przewyższa perły".

Podczas sobotnio-niedzielnego spotkania konferencje wygłosiły: Marlena Sokołowska - lekarka i współtwórczyni projektu Ezer, siostra Fidelis - karmelitanka Dzieciątka Jezus, psycholog i psychoterapeuta, szczególnie zaangażowana w pomoc kobietom, Agata Bernad - psycholog, która pracuje z amazonkami oraz Natalia Białobrzeska - żona, mama trójki, autorka bloga Drużyna B.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama