107,6 FM

Tarnowskie Góry: rehabilitacja z nowym oddziałem. Fizjoterapeuci protestują

Górnośląskie Centrum Rehabilitacji w Tarnowskich Górach ma nowy oddział. Otwarcie oddziału odbywało się jednak w cieniu protestu fizjoterapeutów, którzy pojawili się na uroczystości z transparentami.

W Tarnowskich Górach otwarto dziś nowy blok Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji. Poprawić ma się nie tylko komfort leczenia pacjentów, ale także personelu. Budynek został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Mówi Krystian Oleszczyk - były dyrektor szpitala, inicjator inwestycji:

Otwarcie budynku odbywało się jednak w cieniu protestu fizjoterapeutów, którzy pojawili się na uroczystości z transparentami. Mieli też na sobie czarne koszulki z napisem "protest". - Fizjoterapeuci domagają się 1600 zł podwyżki - mówi Jacek Jasiński, przewodniczący oddziału terenowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Fizjoterapii:

Do tej pory zostały spełnione dwa postulaty protestujących. Zwiększono środki na szkolenia i skrócono czas pracy w soboty. Główny postulat, czyli podwyżki nie został jeszcze zrealizowany, dlatego w wielu placówkach, w tym w Tarnowskich Górach trwa strajk włoski - pracownicy wykonują swoją pracę skrupulatnie.

Tarnowskie Góry: rehabilitacja z nowym oddziałem. Fizjoterapeuci protestują   Górnośląskie Centrum Rehabilitacji w Tarnowskich Górach ma nowy oddział. Agata Nurek / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama