107,6 FM

Katowice-Ligota: oddział ginekologii po remoncie. Intymność i bezpieczeństwo na salach porodowych

Komfortowe warunki dla przyszłych mam i noworodków są już zapewnione w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Do dyspozycji rodzących par są trzy nowocześnie wyposażone sale porodowe.

Trzy nowocześnie wyposażone sale porodowe - w tym jedną przystosowana do porodów w wodzie - oddano dziś na porodówce Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Te warunki, które wcześniej trudno było zapewnić pacjentkom dają im bezpieczeństwo i intymność. Mówi Anna Stachulska Położna Oddziałowa Bloku Porodowego:

Wraz z Zespołem Porodowym szpital wyremontował Oddział Ginekologii i Blok Operacyjny oddziału Ginekologicznego.

Katowice-Ligota: oddział ginekologii po remoncie. Intymność i bezpieczeństwo na salach porodowych   W Katowicach-Ligocie jest nowy oddział ginekologii Natalia Stefańczyk

O powstaniu trzech nowoczesnych sal porodowych mówi dr Agnieszka Wróblewska Czech:

Modernizacja Oddziału Ginekologii, Bloku Operacyjnego Ginekologicznego wraz z Zespołem Porodowym to pierwszy etap Inwestycji, której całkowity koszt wynosi blisko 30 mln zł. Obecnie trwa modernizacja Bloku Operacyjnego Okulistyki Dziecięcej.

Katowice-Ligota: oddział ginekologii po remoncie. Intymność i bezpieczeństwo na salach porodowych   W Katowicach-Ligocie jest nowy oddział ginekologii Natalia Stefańczyk
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama