107,6 FM

Bytom. Miasto dostało czeki na remonty dróg. Kilka ulic zyska nową nawierzchnię

Dobre wiadomości dla kierowców z Bytomia. Tamtejszy samorząd otrzymał ponad 6 milionów złotych ze środków Funduszu Dróg Samorządowych na modernizację tamtejszych dróg.

O które ulice w Bytomiu chodzi? Które drogi doczekają się remontu? O tym prezydent Mariusz Wołosz:

Chodzi więc między innymi o ulice: Małachowskiego, Wojciechowskiego, Reptowską czy Świętej Elżbiety.

Pieniądze pochodzą z  Funduszu Dróg Samorządowych, które zostały przyznane temu miastu. Mówi poseł poseł Wojciech Szarama:

Michał Bieda, zastępca prezydenta Bytomia wskazuje:

Czeki na remonty wręczał w Bytomiu wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. Spotkał się on także z samorządowcami w Gliwicach i w Kochanowicach. Z kolei wicewojewoda Robert Magdziarz odwiedził przedstawicieli gmin z powiatów częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama