107,6 FM

Tychy. Dewastacje przy al. Piłsudskiego, w Parku Niedźwiadków, czy w Parku św. Franciszka

Dewastacje zmorą Tychów. Do aktów wandalizmów doszło w wakacje m. in. w skwerze przy al. Piłsudskiego, czy w Parku 'kieszonkowym' przy ul. Dębowej oraz w Parku Niedźwiadków i w Parku św. Franciszka z Asyżu, gdzie powstał nielegalny pumptrack.

Zerwane deski z ławek, połamane podesty, ukradzione hamaki - tyskie parki są coraz piękniejsze, ale nie wszystkim się to podoba. Nowe urządzenia bardzo szybko stają się łupem wandali. A mieszkańcy zamiast odpoczywać w przyjaznej przestrzeni, narzekają:

Agnieszka Lyszczok z Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych nad zniszczeniami rozkłada ręce:

Sławomir Gurdek z tyskiej straży miejskiej podkreśla, że miasto jest monitorowane, ale oko kamery nie dotrze wszędzie:

Dlatego służby apelują o większą o większą wrażliwość na akty wandalizmu. A młodzież zachęcają, by korzystać z pumptracków w Parku Suble i przy ul. Gilów.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama