107,6 FM

Szaleństwo ekologów: Chcą więcej aborcji, by chronić planetę

Szaleństwo ideologów ekologii zaczyna przybierać coraz większe rozmiary. Wysługując się renomowanymi pismami naukowymi, forsują tezę, że przyszłość ziemi zależy od rezygnacji z posiadania dzieci. Innymi słowy proponują więcej aborcji i antykoncepcji.

Pismo naukowe wydawane przez uniwersytet w Oksfordzie zaproponowało właśnie „sprawdzoną politykę skuteczności”, by osiągnąć cel, jakim jest ochrona planety i zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. W 320-stronnicowym artykule „World scientist warning of a climate emergency” opublikowanym na łamach „BioScience” przez 11.258 naukowców ze 153 krajów świata, proponując remedia na „uratowanie ziemi” i „przyszłości ludzkości”, wskazano, że „światowa populacja musi zostać ustabilizowana i idealnie, stopniowo ograniczana”. Autorzy artykułu podkreślają, że można to osiągnąć dzięki „sprawdzonej polityce skuteczności, która wzmacniając prawa człowieka, redukuje jednocześnie wskaźnik płodności”. Za tą ideologiczną retoryką kryje się jeszcze większa promocja aborcji i antykoncepcji.

Publikacji artykułu towarzyszyło rozpoczęcie w Anglii kampanii reklamującej sterylizację. Na banerach reklamowych można zobaczyć pięcioro białych dzieci, a obok nich hasło: „Wyobraź sobie miasto mniej zatłoczone i zrób swoje… wysterylizuj się!”. Jest to ciekawy szczegół w multietnicznym społeczeństwie anglosaskim, gdzie białoskórych Anglików z każdym rokiem jest coraz mniej. W tym kontekście warto zauważyć, że podczas gdy ideolodzy ekologizmu posiadanie dzieci uznają za nieekologiczne i zgubne dla planety, nasze społeczeństwa same skazują się na zagładę, dokonując samobójstwa demograficznego.

« 1 »
 • TOMTOM
  08.11.2019 20:57
  Najbardziej rozbrajające jest to dorabianie znaczeń Nie ma słowa o aborcji to pojawia się cała dyskusja na ten temat "Bo przecież to ci źli ekolodzy, na pewno tak mysleli!" , Trzaskowski podpisuje deklarację, ktoś coś bredzi (chyba Kukiz, nie pamiętam) o "nauce onanizowania dzieci w przedszkolu" i już wszyscy to żywo komentują jakby to miało cokolwiek wspólnego z rzeczoną deklaracją. Inny nie umie odróżnić pedofilii homoseksualnej od homoseksualizmu, a choćby do wikipedii ma za daleko i już wszyscy z oburzeniem stwierdzają, że "geje to chcą adoptować, żeby dzieci gwałcic" Ja zaś po kilkunasru krytycznych wpisach awansowałem do rangi przedstawiciela jakiegoś tajnego stowarzyszenia niszczenia Koscioła albo czegoś podobnego. :D
  doceń 36
 • elle1
  10.11.2019 20:12
  A co zrobimy z tymi antynatalistycznymi staruszkami za 40-60 lat? Kto się nimi zajmie? Roboty? Przecież te też są nieekologiczne. A może eutanazja?
 • wujek_Olek
  11.11.2019 08:52
  Kogo to jeszce dziwi? Upadek cywilizacji zachodniej zaczął sie z "reformacją" dr. Luder, przyspieszył z rewolucją francuską markiza de Sade, bazując na "naukach" protestanckich Anglosasow Hume (powinność zależy od dowolnej woli a nie od bytu), Hobbes (celem jest Lewiatan, państwo terrorysta), Malthus (człowiek to zaraza), Darwin (Rassenkunde i gender science), Galton (eugenika=eutanazja i aborcja) no i ich "common law", według którego człowiekiem jest tylko ten "born alive", żywym urodzony (aborcja -nawet w trakcie porodu- to żadna zbrodnia). Teraz zbieramy owoce tego spodlenia.
 • MrGoladkin
  11.11.2019 19:15
  Lol. Kolejna cenzura. A z tym że niektórzy podbijają sobie plusy nic nie zrobicie? Czy jesteście na tyle ślepi żeby przeoczyć to, że po skasowaniu historii wyszukiwania (łącznie z cisteczkami) i po upływie 60 sekund można dać swojemu postowi kolejnego plusa? Moderatorzy wspierają te działanie i nadużywających je użytkowników? Stali czytelnicy GN są cenzurowani. Natomiast osoby siejące zamęt wspierane! Brawo dla redakcji Gościa! Co za portal!
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama