107,6 FM

Samochodem elektrycznym na szczyt klimatyczny COP25? Podróż z Katowic do Madrytu zakończona sukcesem

Samochodem elektrycznym z Warszawy, przez Katowice, aż do Madrytu. Prosto na szczyt COP25 poświęcony klimatowi. Taką trasę pokonał Marcin Piaskowski prezes Instytutu Elektromobilności i Zrównoważonego Transportu Emobi z Katowic.

Marcin Piaskowski chciał pokazać światu, że samochodem elektrycznym jest w stanie pokonać kilka tysięcy kilometrów. Dlatego wybrał się w podróż na szczyt COP25 w Madrycie:

- W Polsce z ładowaniem samochodu nie było żadnego problemu - mówi Piaskowski:

Cena takiego auto elektrycznego, które dotarło do Madrytu i z powrotem do Katowic -  zaczyna się od 300 tysięcy złotych.  W tym roku obchodzone jest 25-lecie I konferencji klimatycznej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama