107,6 FM

Relaks w Parku Wodnym w Krakowie

Relaks w Parku Wodnym w Krakowie

Park Wodny w Krakowie to znany i ceniony aquapark w Polsce. To miejsce rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jest on otwarty codziennie od 8:00 do 22:00. Zlokalizowany jest w Krakowie przy ulicy Dobrego Pasterza 126.

Zróżnicowany aquapark w Polsce – oferta dla dzieci

Ten aquapark Parkwodny.pl szczyci się bogatą ofertą skierowaną do wszystkich grup wiekowych. Paragraf ten zostanie poświęcony najmłodszej grupie wiekowej. Organizowane są w nim zajęcia dla dzieci i niemowląt, po to by oswajać dzieci już od najmłodszych lat z wodą. Na zajęcia uczęszczają nawet kilkumiesięczne niemowlaki. Zajęcia dla tej grupy są prowadzone w formie zabawy, wraz z dziećmi biorą udział w nich rodzice pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, dzięki czemu kontakt z wodą dla dzieci nie będzie stanowił niebezpieczeństwa.

Dużą popularnością cieszą się zajęcia dla dzieci w wieku od 2-4 lat. Karnet na zajęcia stanowi także wejściówkę na teren basenu dla dziecka i dwóch opiekunów na 1,5 godziny. Same zajęcia trwają 30 minut, przez resztę czasu można korzystać z atrakcji, znajdujących się w hali basenowej. Zajęcia prowadzone są przez instruktora, jednak wymagana jest obecność jednego opiekuna w wodzie podczas zajęć. Młodsze dzieci świetnie odnajdą się strefie dla najmłodszych, w której znajdują się: Wyspa Piratów z trzema mini zjeżdżalniami, statek z armatkami wodnymi, fontanny: Magiczny Grzybek, AquaDino i Ptak Cudak, Tęczowa Zjeżdżalnia oraz Statek Piracki na lądzie. Starsze dzieci, będącepod opieką rodziców mogą skorzystać jeszcze z takich atrakcji jak zjeżdżalnia rodzinna Aligator, zjeżdżalnia pontonowa Kongo, zjeżdżalnia Żółty Wąż oraz Rwąca Rzeka. Występuje również możliwość zapisania dzieci na zajęcia z nauki pływania. Świetnym pomysłem dla dzieci jest także zorganizowanie urodzin na terenie Parku Wodnego.

Park Wodny w Krakowie - pozostałe oferty

Kraków to miasto studenckie, więc i dla nich kierowana jest odrębna oferta. Dniem przeznaczonym dla studentów jest wtorek. W tym dniu studenci mają 50% zniżkę na bilet za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. To także miejsce dla dorosłych, którzy mogą aktywnie spędzić swój czas wolny, co pozytywnie wpłynie na zdrowie, samopoczucie oraz odporność. Propozycją dla dorosłych jest jacuzzi solankowe, masaże i bicze wodne oraz Saunarium Parku Wodnego. Do uprawiania sportu dedykowane są tory do pływania, miejsca do grania w siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę wodną.

Po intensywnej aktywności można odpocząć i posilić się w Barku Wodnym. Warto zaznaczyć, iż Park ten szeroko otwarty jest także dla osób starszych. Posiadają autorski program SENIOR, do którego można przystąpić po wyrobieniu bezpłatnej legitymacji, uprawniającej do korzystania z tego programu. Posiadanie legitymacji pozwala na korzystanie z oferty aquaparku w bardzo korzystnych cenach. Program dedykowany jest dla pań od 55 roku życia i panów powyżej 60 roku życia. Z programu można skorzystać od poniedziałku do piątku od 8-15 oraz w soboty i w niedziele od 8-13.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama