107,6 FM

Co wydarzyło się w 2019 roku?

W minionym roku wspominaliśmy spotkanie z Janem Pawłem II na gliwickim lotnisku, były kongresy i konferencje, gdzie zastanawiano się nad tym, co przed nami. Młodzi ludzie mieli swoje duże wydarzenia. A tak to wyglądało w wybranych migawkach…

Co wydarzyło się w 2019 roku?   Bal Panamski w Gliwicach. Szymon Zmarlicki /Foto Gość

Pod koniec stycznia odbyły się Światowe Dni Młodzieży w Panamie (Kolorowa wycieczka, kolorowe tańce, Nasi już w Panamie, Pojechli do Ciricito, Opowiadają o znajomych z Ciricito Arriba, Z wioski do stolicy, Nad kanałem Panamskim, Polski dzień w Panamie, Pierwsze spotkanie z Franciszkiem, Nasi w Meksyku, Raban na lotnisku, Mają prawo zadawać pytania..., Nie mieli nic, dali nam wszystko). Z naszej diecezji wyjechała ponad 70-osobowa grupa z bp. Andrzejem Iwaneckim i ks. Arturem Pytlem, koordynatorem ŚDM. W łączności z tamtym wydarzeniem w Gliwicach odbył się Bal Panamski, na którym bawiło się pół tysiąca osób.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama