107,6 FM

Katowice. Kandydat na prezydenta Szymon Hołownia otwiera biuro w mieście

Szymon Hołownia otworzył swoje biuro w Katowicach. Swoich sympatyków, doradców i wolontariuszy - kandydat na prezydenta gromadzi pod hasłem "Ekipa Szymona".

Hołownia podkreślał w Katowicach, że "nie wywodzi się z żadnej frakcji". Uznaje to za swoją zaletę w kontekście ewentualnej prezydentury. Wymieniał również "podstawowe sprawy", które należy w kraju załatwić:

Biuro w Katowicach to jedna z szesnastu takich placówek, które Szymon Hołownia otwiera w całym kraju - w ramach trwającej pięć dni "sztafety Szymona". Swoje placówki otworzy jeszcze dzisiaj w Opolu i we Wrocławiu:

Wśród najważniejszych zagadnień dla prezydentury Szymon Hołownia wymienił: bezpieczeństwo narodowe, wsparcie dla samorządów i działalności obywatelskiej, solidarność społeczną i dbałość o środowisko naturalne.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Jerzy
    18.02.2020 14:43
    To ten "katolik", który twierdzi, że Jezus stał się zwierzęciem i cierpiał za zwierzęta, że zwierzęta mają duszę nieśmiertelną, i że na Sądzie Ostatecznym to nie Bóg będzie Sędzią Sprawiedliwym, tylko zwierzęta.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama