107,6 FM

Imprezy w Gorzowie Wlkp. wstrzymane

W związku z potwierdzeniem zaistnienia przypadku koronawirusa w województwie lubuskim prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki 5 marca spotkał się z przedstawicielami Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Służby działają w sposób skoordynowany, kierując się wytycznymi rządu i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa. Miejski sztab zarządzania kryzysowego ściśle współpracuje ze służbami Wojewody Lubuskiego i podejmuje działania uzgodnione z tymi służbami.

Aktualnie nie ma informacji o przypadkach zagrożenia rozprzestrzenianiem się choroby.

Prezydent Gorzowa podjął decyzję o wstrzymaniu organizacji imprez miejskich gromadzących liczną publiczność na czas 2 tygodni, od dnia dzisiejszego (05.03 br.)

Decyzja ma charakter profilaktyczny, służby miejskie będą obserwować sytuację i oceniać, czy podjęta decyzja ma wpływ na bezpieczeństwo.

Koordynowaniem działań profilaktycznych zajmują się służby administracji rządowej, służby miasta ściśle współpracują z nimi i oferują swoje pełne zaangażowanie w te działania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama