107,6 FM

Radom. Lekarze wśród zarażonych koronawirusem

Do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu spłynęły kolejne wyniki testów sprawdzających zakażenie koronawirusem - u 6 osób wyniki są dodatnie. Wśród zakażonych są lekarze.

Jak informuje Karolina Gajewska, rzecznik MSS w Radomiu, teraz szpital czeka na wyniki 58 osób, u których wczoraj pobrano materiał do badań.

- Dziś kontynuowaliśmy pobieranie materiałów do testów. Oddział wewnętrzny I jest zamknięty. Nie przyjmuje pacjentów z zewnątrz. Wszystkie osoby z potwierdzeniem zakażenia są izolowane. Pozostają w kwarantannach. Szpital jest w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi - mówi K. Gajewska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama