107,6 FM

Caritas i wspólnota "Miasto na Górze" z pomocą dla bezdomnych

Większość z nas czas narodowej kwarantanny może (i powinna!) spędzać w domu. Obok jednak żyją osoby, które domu nie mają. Nie zostały zostawione samym sobie!

Czas epidemii nie jest łatwy dla większości, ale bardzo trudny dla osób bezdomnych oraz tych, którzy dotychczas wspomagali je dzięki kwestom i otwartym sercom. Z pomocą przyszła im po raz kolejny Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej razem z Diakonią "Bulowicką" Wspólnoty Przymierza "Miasto na Górze" z bielskich Aleksandrowic.

Wolontariusze i pracownicy Caritas przekazali następną partię żywności dla osób korzystających z noclegowni przy ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej. Wśród darów znalazły się między innymi: dania gotowe, konserwy mięsne i rybne, herbata, kawa, herbatniki, pieczywo chrupkie.

Jak informuje ks. Robert Kurpios, dyrektor bielsko-żywieckiej Caritas, to nie ostatnia akcja wspólnej pomocy dla bezdomnych. W okolicznych hurtowniach zamówiono już kolejną partię żywności dla nich, która będzie wydana pod koniec kwietnia. Żywność trafi do noclegowni przy ul. Krakowskiej oraz ul. Grzybowej w Bielsku-Białej.

Dary żywnościowe dla bezdomnych w Bielsku-Białej.   Dary żywnościowe dla bezdomnych w Bielsku-Białej.
Caritas
« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama