107,6 FM

Katowice. Badanie za 500 zł na koronawirusa. Test dostępny także w Sosnowcu

Od jutra wszyscy chętni będą mogli zrobić testy na koronawirusa bez wysiadania z samochodu w Katowicach. Wynik otrzymamy po 24 godzinach. Koszt badania to 500 złotych. Podobny punkt działa już w Sosnowcu.

Mobilny Punkt Pobrań stanie w pobliżu galerii handlowej Libero w Katowicach. O szczegółach mówi  Aleksandra Raida z Laboratorium Genetycznego Gyncentrum:

Na badania należy zarejestrować się przez stronę internetową laboratorium. Dodajmy, że z komercyjnych badań nie mogą korzystać pacjenci objęci kwarantanną, nadzorem epidemiologicznym lub mający objawy koronawirusa. Te osoby powinni skontaktować się z sanepidem.

Będzie to drugi taki punkt w województwie śląskim. Pierwszy działa już w Parku Naukowo-Technologicznym w Sosnowcu. Jak wyglądają badania? Mówi Rafał Łysy, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Sosnowcu:

Na badania należy się zarejestrować przez stronę Laboratorium Genetycznego Gyncentrum w Sosnowcu. Co ważne z komercyjnych badań mogą korzystać osoby nie objęte kwarantanną, nadzorem epidemiologicznym i nie posiadające objawów koronawirusa. Przypomnijmy - cena testu to 500 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama