107,6 FM

Pielgrzymka "Z buta po Miłosierdzie" - tylko online

Będzie można pielgrzymować duchowo i 2 maja uczestniczyć w transmisji z Mszy św. w sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach.

Właśnie dzisiaj z Bytomia i Gliwic miała wyruszyć czterodniowa V Śląska Piesza Pielgrzymka "Z buta po Miłosierdzie" do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. W poprzednich latach brało w niej udział nawet ponad sto osób.

Jak wiele innych wydarzeń w obecnej sytuacji, również to odbędzie się tylko zdalnie. Diecezjalny duszpasterz młodzieży ks. Marcin Paś, wraz z kilkoma członkami GROM, czyli Grupy Razem Ogarniającej Modlitwą, w sobotę 2 maja o 10.00 odprawi w krakowskim sanktuarium Mszę Świętą. Transmisję będzie można oglądać przez stronę faustyna.pl.

Chociaż przejścia pieszo ponad 100 km nie da się zastąpić siedzeniem przed komputerem czy TV, można w ten sposób pielgrzymować duchowo. To dobra okazja do refleksji nad jednym z tematów tegorocznej pielgrzymki, czyli poszukiwaniem dróg realizacji dzieła Miłosierdzia w swoim życiu. Szczególnie w czasie pandemii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gość Gliwicki (@goscgliwicki)


Zobacz również:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama