107,6 FM

Pożegnanie nieprzywitanych. Pomoc dla rodzin przeżywających stratę dziecka nienarodzonego

Jak pożegnać się z dzieckiem i ze spokojem otworzyć się na nowe życie? Jak wspierać bliskich trwających w żałobie? Jak umocnić wiarę, uratować miłość, przywracać nadzieję mierzącym się z doświadczeniem poronienia?

 

Ks. Wojciech Szychowski, psycholog, psychoterapeuta i duszpasterz, krok po kroku przeprowadza rodziców przez kolejne etapy żałoby po stracie, wskazując na to, co ułatwia ich domykanie, i chroniąc przed błędami, które mogą potęgować ból i tęsknotę. 

W drugiej części rozmowy autor wyjaśnia jak skonstruowana jest książka, precyzuje do kogo adresuje kolejne rozdziały, a także zaprasza osoby zranione doświadczeniem poronienia do przeprowadzenia rekolekcji.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji