Program dziennikarza "Gościa" w TVP Info

dodane 03.06.2016 11:26

red

Dziennikarz "Gościa Niedzielnego" Bogumił Łoziński będzie prowadził autorski program publicystyczny w TVP Info. Emisja pierwszego odcinka w najbliższą niedzielę, 5 czerwca o godz. 19.10.

Program dziennikarza "Gościa" w TVP Info   Jakub Szymczuk /foto gość Bogumił Łoziński

Celem autora jest głębsze przedstawianie rzeczywistości, szukanie istoty problemu. Stąd nazwa programu: „Istota”. - Świat jest często opisywany w sposób powierzchowny, płytki, przez pryzmat ideologicznych kalek, które wypierają rzetelną wiedzę. Niestety, tak ułomne przedstawianie rzeczywistości w dużym stopniu kształtuje naszą świadomość. Tymczasem, aby zrozumieć świat, trzeba poszukać głębszego sensu tego, co się dzieje wokół nas. I taki jest cel programu, zatytułowanego: „Istota” – tłumaczy red. Łoziński.

Ponieważ wkrótce rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, pierwszy program poświęcony będzie różnym aspektom futbolu. Rozmówcą red. Łozińskiego będzie wielokrotny reprezentant Polski, wicemistrz olimpijski z 1992 r. w Barcelonie Tomasz Łapiński.

„Istota” będzie nadawana w każdą niedzielę o 19.10 w TVP Info.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BOGUMIŁ ŁOZIŃSKI

Przeczytaj komentarze | 7 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Ojciec alimenciarz 05.03.2017 16:00
Niezalogowany użytkownik Dzisiaj 05.03.2017 obejrzałem oburzający , zakłamany i tendencyjny program na temat alimentów. Szkoda ze Pan Łoziński nie próbuje dotrzeć do istoty problemu ale powtarza kłamstwa propagowane przez feministki i postkomunistyczne kasty komornicze. Dlaczego Pan Łoziński nie zaprosił do dyskusji organizacji ojcowskich? Dlaczego ani słowem nie powiedziano o powszechnej w krajach zachodu opiece naprzemiennej? Panie unikają dyskusji na ten temat, dlaczego? W Polsce ojcowie są traktowani on block jako przestępcy, alimenty w Polsce są wyższe niż we Francji, długi alimentacyjne są generowane celowo dla korzyści prawników i komorników. Kiedy wreszcie zaczniecie mówić prawdę? Kiedy państwo polskie zacznie reprezentować całe społeczeństwo a nie tylko klany i korporacje? Uprzejmie proszę Pana Bogusława Łozińskiego o zaproszenie do dyskusji także przedstawicieli obrony praw ojców i wzyskich rodziców.
Plusów: 0 toja 09.10.2016 14:12
Niezalogowany użytkownik Dobre??? To powrót do mroków średniowiecza!!!
Plusów: 0 Maluczki 05.06.2016 11:00
Niezalogowany użytkownik "mam BARDZO NEGATYWNE nastawienie do prawdy mówionej przez tego pana."

Zamykanie się na prawdę, jest grzechem przeciwko Duchowi Świętemu i prowadzi do głupoty, a głupi nie będą zbawieni, czyli po śmierci nie pójdą do tej części świata niematerialnego, gdzie jest samo dobro, tylko do tego, gdzie jest samo zło.
Zło jest to stan powodujący cierpienie.
Plusów: 0 widz 05.06.2016 10:18
Niezalogowany użytkownik "Celem autora jest głębsze przedstawianie rzeczywistości, szukanie istoty problemu."

Bardziej nadętego banalnego sloganu trudno szukać!

W TVPiS królują tylko paradziennikarze.
Dołącz kolejny.
Zmiana "dobra inaczej"

wszystkie komentarze >

Reklama