107,6 FM

Tylko Sport - 17.02.2017

Gośćmi programu byli kapitan Zagłębia Sosnowiec - Sebastian Dudek i siatkarki UKS-u Źródełko Katowice - Natalia Ciesielska, Zofia Człowiek oraz ich trenerka Ewa Ciesielska.

4 marca Zagłębie Sosnowiec na własnym boisku zagra ze Stomilem Olsztyn. To ma być pierwszy krok w kierunku ekstraklasy. Przecierać szlaki ma Sebastian Dudek, kapitan drużyny. Postać nietuzinkowa, bo mająca choćby w swoim CV mistrzostwo kraju, ale ostatnio nie tylko z tego powodu. Pod koniec roku Dudek przed kamerami telewizji skrytykował swojego trenera. Był nim wtedy Piotr Mandrysz. I po chwili szkoleniowiec stracił pracę. Dudek w Sosnowcu ma się dobrze, przedłużył kontrakt, został też po raz kolejny wybrany kapitanem drużyny i jak zapewnia cel jest jeden - awans do piłkarskiej elity.

Siatkarki UKS-u Źródełko Katowice są najlepsze w Polsce w siatkówce plażowej. Wywalczyły awans na Mistrzostwa Świata Szkół, które odbędą się na piaskach Polinezji Francuskiej. Pojawił się jednak problem ze sfinansowaniem wyjazdu. Czy zdolnym siatkarkom uda im się zebrać środki na wylot na MŚ?

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..