107,6 FM

Tylko Sport - 10.03.2017

Kryzys Piasta Gliwice? Zespół odniósł sześć porażek z rzędu. Gośćmi programu byli: trener Dariusz Wdowczyk, kapitan Radosław Murawski i obrońca Patrik Mraz.

Tak poważnego kryzysu Piast nie miał od dawna. Od prawie trzech miesięcy, zespół przegrywa mecz za meczem. Ostatnio głową zapłacił za to trener Radoslav Latal, z którym rozstały się władze klubu. W jego miejsce pojawił się Dariusz Wdowczyk, ale pierwszy mecz przegrał. Na własnym stadionie z Wisłą.  Cały czas ma jednak czystą kartę. No i wyzwanie przed sobą - bo widmo spadku gliwiczanom zagląda coraz głębiej w oczy.

Słaba gra drużyny z Gliwic przekłada się tez na poszczególne statystyki zawodników. Patrik Mraz w ubiegłym sezonie był okrzykniętym królem asyst, miał ich 11 na koncie. Teraz... jego - wcześniej precyzyjna - lewa noga dała drużynie zaledwie trzy gole. Mraz powiedział nam, że  z przyjemnością wraca dzisiaj do Wrocławia, gdzie przed laty święcił tytuł mistrza Polski.

Jeśli Radosław Murawski zagra w dzisiejszym meczu, stanie się rekordzistą pod względem występów w zespole Piasta Gliwice. W tej chwili ma tych meczów 113, tyle co Tomasz Podgórski. Najmłodszy kapitan w ekstraklasie znalazł dla nas czas przed dzisiejszym meczem.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..