107,6 FM

Tylko Sport - 12.05.2017

Gośćmi programu byli Michał Murzyn, redaktor naczelny portalu GieKSa.pl oraz Dariusz Kozielski, greenkeeper Stadionu Miejskiego w Tychach.

Dzisiaj GKS Katowice gra u siebie z liderem I ligi - Sandecją Nowy Sącz. W tej chwili GieKSa traci do lidera 4 punkty. Katowiczanie są na 3. miejscu w tabeli i mają tyle samo oczek co Zagłębie Sosnowiec. Drużyna Jerzego Brzęczka do tej pory zawodziła w meczach, w których mogła objąć prowadzenie w tabeli. Teraz, nawet jeśli wygra, na najwyższe miejsce nie wskoczy, ale zrobi poważny krok w stronę ekstraklasy. O tym meczu na szczycie piłkarskiej I ligi rozmawiamy z redaktorem naczelnym portalu GieKSa.pl - Michałem Murzynem.

Na Stadionie Miejskim w Tychach trwa wymiana murawy. To z powodu zbliżającego się piłkarskiej Euro U-21, które będzie rozgrywane m.in. na tyskiej arenie. Do imprezy pozostał ponad miesiąc, ale nawierzchnia już teraz musi się zmienić. Rozmawiamy z Dariuszem Kozielskim, osobą która jest odpowiedzialna za murawę w Tychach. Pytamy go o tajniki tej pracy.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..