107,6 FM

Tylko Sport - 21.04.2017

Gośćmi programu byli: Leszek Błażyński, dziennikarz katowickiego "Sportu" i "Przeglądu Sportowego" oraz Krzysztof Ignaczak, mistrz świata z 2014 roku z reprezentacją Polski.

Z Leszkiem Błażyńskim rozmawiamy o zaskakującej decyzji Waldemara Fornalika. Wieloletni trener Ruchu Chorzów ogłosił, że odchodzi z klubu. Dlaczego ulubieniec kibiców zostawia zespół walczący o utrzymanie w ekstraklasie?  Czy kapitan opuszcza tonący statek? A może warunki w klubie są na tyle złe, że nawet on - niewzruszony "Waldek King" powiedział: dość. Ruch ma wielomilionowe długi i pozostał na ławce bez ulubieńca kibiców. Kolejny rok w ekstraklasie coraz bardziej się oddala.

W maju Krzysztof Ignaczak rozegra ostatni mecz  z orzełkiem na piersi. W katowickim Spodku Polska zagra z Iranem. Ale siatkarz w międzyczasie zagra o mistrzostwo Anglii. Co skłoniło go, by na koniec kariery pojawić na parkietach półprofesjonalnej ligi? Jak wspomina Katowice oraz kim chce zostać po definitywnym zerwaniu z siatkówką? O to wszystko zapytaliśmy wieloletniego libero polskiej reprezentacji.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..