107,6 FM

Tylko Sport - 17.03.2017

O zbliżającej się kolejce ekstraklasy i I ligi rozmawiamy z dziennikarzem katowickiego sportu - Dariuszem Leśnikowski. W magazynie także akcja skierowana do rodziców w Gliwicach pod hasłem "Nie patrz jak gram".

Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz i Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice to piątkowe mecze I ligi. Wszystkie te zespoły grają o awans do ekstraklasy. Do Zabrza przyjeżdża mocny zespół Radosława Mroczkowskiego, a w Sosnowcu derby. Piłkarskie święto odbędzie się jednak bez kibiców GieKSy - wojewoda wydał zakaz stadionowy. O tych meczach, a także o zmaganiach naszych drużyn w ekstraklasie rozmawiamy z dziennikarzem katowickiego Sportu - Dariuszem Leśnikowskim.

 Akademia i Piast Gliwice rozpoczęli kampanie społeczną "Nie patrz jak gram". Skierowana jest ona do rodziców. W rozmowie z nami jeden z jej pomysłodawców - Jarosław Kaszowski - legenda Piasta Gliwice.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Tylko sport – magazyn sportowy

Tylko sport – magazyn sportowy  

Piątek, 11:00. Zaprasza Mateusz Kornas

Wyniki, analizy, komentarze wydarzeń, rozmowy ze sportowcami, trenerami i kibicami, zapowiedź imprez sportowych, prognozy… To wszytko, dynamicznie podawane z dodatkiem dobrej muzyki, można usłyszeć w programie sportowym – „Tylko sport".

Programy