107,6 FM

Adoracja przy żłóbku u franciszkanów [GALERIA]

Dzieci, rodziny, środowiska akademickie - oni już uczestniczyli w adoracji przy panewnickim żłóbku. Teraz przyszła kolej na ministrantów i młodzież.

Adoracja przy żłóbku u franciszkanów [GALERIA]   Mszy św. dla m. in. ministrantów w Panewnikach przewodniczył bp Adam Wodarczyk Agnieszka Skrzypczyk /Radio eM Chóry i orkiestry śląskie, a także ministranci adorowali Jezusa. Jak podkreśla ks. Cezariusz Wala, archidiecezjalny duszpasterz ministrantów, to spotkanie jest stałym punktem formacji.

Dodawał Mateusz Bulanda- Gorol, ministrant z parafii w Rybniku-Boguszowicach. Mszę dla braci ministranckiej odprawił bp pomocniczy Adam Wodarczyk.


Adoracja przy żłóbku nie jest jednak zarezerwowana tylko dla określonych grup. Jak przypomina o. Alan Rusek, proboszcz bazyliki oo. franciszkanów, w tym czasie każdy może przyjść, by oddać pokłon Dzieciątku.

Za tydzień na adoracji w Panewnikach spotkają się m in. głuchoniemi, czy osoby zaangażowane w Apostolstwo Chorych i działalność ekumeniczną.

Adoracja przy żłóbku u franciszkanów [GALERIA]   Ministranci adorują żłóbek w Panewnikach Agnieszka Skrzypczyk /Radio eM


 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama