W. Brytania wyrzuci 23 rosyjskich dyplomatów

dodane 14.03.2018 14:21

PAP |

Premier Theresa May zapowiedziała w środę wydalenie z W. Brytanii 23 rosyjskich dyplomatów uznawanych za niezgłoszonych oficerów rosyjskiego wywiadu w ramach sankcji dyplomatycznych po próbie zabójstwa byłego oficera rosyjskiego wywiadu GRU Siergieja Skripala.

W. Brytania wyrzuci 23 rosyjskich dyplomatów   PAP/EPA/WILL OLIVER Theresa May

Jak dodała szefowa brytyjskiego rządu, wskazane osoby mają tydzień na opuszczenie kraju.

May powiedziała też, że strona brytyjska zawiesiła wszystkie spotkania bilateralne z Rosją na wysokim szczeblu, w tym podczas tegorocznych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| DYPLOMACJA, PAP, ROSJA, RZĄD, SŁUŻBY, WIELKA BRYTANIA

Przeczytaj komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 wujek_Olek 14.03.2018 21:04
Rosja w naszej IV. neoliberalnej LBGTQIAZD...Rzeszy nadano rolę Żydów III. Rzeszy. Najpierw wywłaszczenie (konfiskata), sankcje, ograniczenia ruchu. Duch ten sam, protestancko-(nied-)oświecony, pełen wiary w siebie i pseudo-nauki Darwina, Galtona, Freuda (i Kinseya) … zawsze w poszukiwaniu łupu, tu "przestrzeni życiowej na wschodzie", znaczy ruskich surowców. Nic nowego pod słońcem.
Plusów: 0 YNKAO 14.03.2018 18:09
Polska jest bogata w złoża gazu, tylko brakujące mądrości narodu , kompetentnych ludzi na wysokich stanowiskach
Plusów: 0 nastepny krok 14.03.2018 15:31
Niezalogowany użytkownik Rosjanie maja udziału w klubach sportowych Chelsea and Arsenal. Udziały można skonfiskować a w zamian za to Rosja skonfiskuje 20% Brytyjski udział w Rosneft. A potem już pójdzie gładko, trzeba tylko mięć wyobraźnię, May skonfiskuje księżyc a Putin Marsa a my zostaniemy bez gazu
Plusów: 1 wujek_Olek 14.03.2018 15:26
No to i co najmniej 23 brytyjskich duplomatow będzie musiało sie pakować, taki efekt obustronności. No i trzeba sie rozpisać o okolicach miejsca zbrodni jak Porton Down (DSTL) i Winterbourne Gunner (DCBRNC) i kto tam dla kogo nad czym pracuje ...

wszystkie komentarze >