Policyjne ćwiczenia w Katowicach

dodane 04.10.2018 13:56

Marcin Iciek /Radio eM

Śląska Policja ćwiczy jak radzić sobie z demonstracjami, które mogą pojawić się w naszym regionie w trakcie grudniowego szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach.

Śląska Policja ćwiczy jak radzić sobie z demonstracjami   Marcin Iciek /Radio eM Śląska Policja ćwiczy jak radzić sobie z demonstracjami Zabezpieczenie przejścia legalnej, pokojowej demonstracji, której zagraża spontaniczna, wrogo nastawiona kontrmanifestacja. To scenariusz ćwiczeń mundurowych.


Tłumaczył Michał Jureczka z Zespołu Antykonfliktowego Śląskiej Policji.

Policyjne ćwiczenia w Katowicach   Marcin Iciek /Radio eM Policyjne ćwiczenia w Katowicach Ćwiczenia odbywają się dzisiaj [04.10.18] na terenie Oddziału Prewencji Policji w Katowicach - mówi Krzysztof Kazek, pełnomocnik Wojewódzkiego Komendanta Policji do spraw Ochrony Praw Człowieka:


Podczas ćwiczeń policjanci używali armatek wodnych, broni gładkolufowej i granatów hukowych.

Ćwiczenia przed grudniowym szczytem klimatycznym COP24 w Katowicach   Marcin Iciek /Radio eM Ćwiczenia przed grudniowym szczytem klimatycznym COP24 w Katowicach

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KATOWICE, ĆWICZENIA POLICJI, ĆWICZENIA PRZED COP24, ĆWICZENIA PRZED SZCZYTEM, ŚLĄSKA POLICJA , ŚLĄSKA POLICJA ĆWICZY JAK RADZIĆ SOBIE Z DEMONSTRACJAMI

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl