107,6 FM

Krzysztof Mejer: nie będzie łatwo rządzić Rudą Śl.

Mając przeciwko sobie nieoficjalną koalicję PO-PiS w radzie miejskiej, prezydent Rudy Śląskiej będzie mieć dużo problemów z realizacją swojego programu - mówił w Radiu eM wiceprezydent Krzysztof Mejer.

Krzysztof Mejer: nie będzie łatwo rządzić Rudą Śl. (12.12.2018)
Radio eM
Jednym z pierwszych efektów porozumienia radnych z PO z radnymi z PiS jest odrzucenie przez radę miasta propozycji podniesienia opłat za wywóz śmieci - mówił w "Rozmowie poranka" Krzysztof Mejer. Teraz zarząd miasta będzie musiał znaleźć w budżecie kilkanaście milionów złotych, żeby sprostać rosnącym opłatom za odbiór odpadów z miasta. Wiceprezydent Rudy Śl. nie krył zdziwienia wspólnymi działaniami obu partii wymierzonymi w prezydent Grażynę Dziedzic. W ostatnich wyborach samorządowych po raz trzeci zdobyła ona urząd prezydenta miasta. W opinii Krzysztofa Mejera łatwiej porozumieć się z władzami PO na szczeblu regionalnym niż w radzie miasta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy