107,6 FM

bp Adam Wodarczyk: najważniejsza jest codzienna praca

Duszpasterstwo młodych bez wielkich eventów typu "Panama na Śląsku" jest dziś niemożliwe. Jednak podstawą jest katecheza i formacja.

bp Adam Wodarczyk: najważniejsza jest codzienna praca
Radio eM
Bp Adam Wodarczyk jest Delegatem KEP ds. Ruchów Katolickich i Stowarzyszeń Katolickich. W Rozmowie Poranka mówił o potrzebie i kondycji tego typu organizacji działających w archidiecezji katowickiej.

Biskup przez lata związany z duszpasterstwem młodzieży (był min. moderatorem generalnym Ruchu Światło-Życie) odniósł się też do wyzwań jakie staną przed powołanym przez abp. Skworca zespołem przygotowującym program ochrony dzieci i młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy