107,6 FM

Stoch pierwszy, Kubacki trzeci

Kamil Stoch zajął pierwsze, a Dawid Kubacki trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w niemieckim Oberstdorfie. Polaków rozdzielił Rosjanin Jewgienij Klimow. Czwarty był Piotr Żyła, a szósty Jakub Wolny.

To pierwsze w sezonie i 32. w karierze zwycięstwo Stocha. Kubacki natomiast po raz dziewiąty stanął na podium.

Żyła kontynuuje serię czwartych pozycji. Tuż za podium znalazł się czwarty raz z rzędu. Wolny natomiast cieszył się z najlepszego w karierze wyniku w Pucharze Świata.

« 1 »
  • Stanisław_Miłosz
    04.02.2019 15:39
    niezalezna.pl/257343-niemcy-znow-to-zrobili-polak-wygral-w-oberstdorfie-a-hymn-chyba-nie-zjedli-obiadu

    Właśnie, nie pierwszy raz taka profanacja polskiego hymnu. Profanacja, bo uważam, ze to nie niedouczenie "grajków" lub "błąd techniczny" diskdżokeja.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama