107,6 FM

Katowice: Msza święta dla kobiet, czyli Wielkanocny Poniedziałek w Areszcie Śledczym

Wielkanocny Poniedziałek świętowany był także w Areszcie Śledczym w Katowicach. Do południa miała tam miejsce uroczysta Msza święta dla kobiet odsiadujących swoje wyroki. Przewodniczył jej bp Adam Wodarczyk.

Wielkanoc świętowali też osadzeni w Areszcie Śledczym w Katowicach. Odprawiona została tam Eucharystia dla kobiet odsiadujących swoje wyroki. Przewodniczył jej bp Adam Wodarczyk, który przybył do osadzonych z wielkanocnym przesłaniem:

Katowice: Msza święta dla kobiet, czyli Wielkanocny Poniedziałek w Areszcie Śledczym   Bp Adam Wodarczyk podczas mszy w Areszcie Śledczym w Katowicach Justyna Stolfik-Binda / Radio eM

W Areszcie Śledczym w Katowicach przebywa obecnie około 500 osób. 130 z nich to kobiety. W każde święta osadzonych w areszcie odwiedzają biskupi katowiccy, którzy sprawują dla nich uroczystą Mszę świętą:

Z osadzonymi rozmawiała Justyna Stolfik-Binda.

Słuchaj też: Wielkanocny Poniedziałek w Areszcie Śledczym w Katowicach

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama