107,6 FM

Jadwiga Wiśniewska: będziemy walczyć w Unii Europejskiej o jak największy budżet dla Polski

Będziemy walczyć w Unii Europejskiej o jak największy budżet dla Polski - mówiła w Radiu eM Jadwiga Wiśniewska, poseł PiS do Parlamentu Europejskiego, odrzucając zapowiedzi opozycji, że ta wynegocjuje większe pieniądze dla Polski w budżecie unijnym.

Jadwiga Wiśniewska: będziemy walczyć w UE o jak najlepszy budżet dla Polski
Radio eM

Jak powiedziała Jadwiga Wiśniewska, negocjacje budżetu Unii Europejskiej na kolejne lata dopiero się rozpoczną, więc zapowiedzi przywódców opozycji, że wynegocjują o 100 mld zł więcej dla Polski, są chybione. Podkreśliła, że do negocjacji są przygotowani ministrowie Konrad Szymański i Jerzy Kwieciński.

Goszcząca w „Rozmowie poranka” Radia eM Jadwiga Wiśniewska wyraziła zdziwienie domniemaniami, że obecnej polskiej władzy nie uda się uzyskać takiej kwoty, bo – jak przypomniała – środki w budżecie dla poszczególnych krajów nie zależą od tego, kogo się lubi, ale wynikają z ustalonych dawno współczynników gospodarczo-demograficznych.

Jadwiga Wiśniewska jest posłem do Parlamentu Europejskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, kandyduje także w najbliżyszch wyborach do europarlamentu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy