107,6 FM

Wojciech Kuśpik: Na kongresie gospodarczym padną ważne słowa

- Na kongresie gospodarczym padną ważne słowa - zapowiada Wojciech Kuśpik, inicjator i organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w Katowicach w dniach od 13 do 15 maja..

Wojciech Kuśpik: Na kongresie gospodarczym padną ważne słowa (9.05.2019)
Radio eM

Gość "Rozmowy poranka" Radia eM podkreślił, że w tym roku na Europejski Kongres Gospodarczy przyjedzie praktycznie pełna reprezentacja gospodarczej części rządu, a także wielu innych ważnych polityków. Jedną z kluczowych będzie debata o przyszłości Unii Europejskiej, w której jednak spodziewa się merytorycznej dyskusji z udziałem reprezentantów różnych stron sceny politycznej (mają w niej brać udział m.in. były premier Jerzy Buzek z PO i wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański z PiS).

Wojciech Kuśpik zauważył też, że European Start-up Days, odbywające się od kilku lat jednocześnie z kongresem, są bardzo chwalone przez ich uczestników, czyli twórców nowatorskich pomysłów biznesowych. Właśnie w Katowicach nawiązują najwięcej wartościowych kontaktów z biznesmenami, z którymi na co dzień trudno o kontakt.

Organizator EKG przyznał, że choć kongres odbywa się już po raz 11., to wciąż niezbyt wystarczająca jest oferta hotelowa w regionie, tak by bez trudu goście kongresu mogli znaleźć noclegi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy