107,6 FM

Abp Wiktor Skworc: Pozdrawiajmy się słowami Szczęść Boże!

Metropolita katowicki zachęcał, by "Szczęść Boże!" - tradycyjne pozdrowienie Ślązaków, promowane przez Jana Pawła II - było obecne w przestrzeni rodzinnej i publicznej.

Abp Wiktor Skworc: pozdrawiajmy się słowami Szczęść Boże!
Radio eM

W Rozmowie Poranka wspomnienia ze spotkania ludzi pracy z Janem Pawłem II na Jasnej Górze 6 czerwca 1979 roku. O aktualności słów papieża Polaka i o  konieczności ich aplikacji do życia naszych rodzin, mówił abp Wiktor Skworc zapraszając na Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się w niedzielne południe 9 czerwca w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy