107,6 FM

Prof. Andrzej Kowalczyk: za nami zmiana ustroju uczelni

Rektor UŚ prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk podsumowuje proces wdrażania ustawy 2.0.

Prof. Andrzej Kowalczyk: za nami zmiana ustroju uczelni
Radio eM

- Ustawa stworzyła nowe możliwości, dała dużą autonomię uczelni - podkreślał rektor UŚ. Śląski badawczy - to kierunek rozwoju uniwersytetu, chodzi o umocnienie pozycji badawczej Uniwersytetu Śląskiego, który znalazł się w prestiżowym gronie 20 uczelni biorących udział w konkursie Strategia Doskonałości - Uczelnia Badawcza. Gość Radia eM zaznaczył, że wizytówką UŚ jest otwartość na każdą grupę społeczną i wiekową, oraz zaangażowanie w badania, które mogą być wdrażane i służyć społeczeństwu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy