107,6 FM

Śląskie: wichury przeszły nad województwem. Najwięcej szkód w okolicach Rybnika, Gliwic i Bielska-Białej

To były wieczór i noc pełne pracy dla strażaków. Przez województwo śląskie przeszły wichury. Wiele sygnałów o szkodach dostaliśmy też od słuchaczy Radia eM.

Ponad 540 zdarzeń związanych głównie z silnymi wiatrami odnotowali na terenie woj. śląskiego strażacy. Silny wiatr najwięcej szkód wyrządził w powiatach: gliwickim, bielskim i rybnickim. Informuje rzeczniczka śląskiej straży pożarnej Aneta Gołębiowska:

Utrudnienia związane z warunkami pogodowymi dotknęły także  pasażerów portu lotniczego Katowice. Późnym popołudniem do Warszawy przekierowano stamtąd  część samolotów. Z powodu uszkodzenia infrastruktury zamknięty był szlak kolejowy do Wisły Głębce oraz  na trasie  Rybnik - Sumina.

Na facebooka Radia eM dostaliśmy od państwa filmy i zdjęcia z wczorajszej nawałnicy:

Śląskie: wichury przeszły nad województwem. Najwięcej szkód w okolicach Rybnika, Gliwic i Bielska-Białej   Bytom Facebook Śląskie: wichury przeszły nad województwem. Najwięcej szkód w okolicach Rybnika, Gliwic i Bielska-Białej   Knurów Facebook Śląskie: wichury przeszły nad województwem. Najwięcej szkód w okolicach Rybnika, Gliwic i Bielska-Białej   Bujaków Facebook

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama