107,6 FM

Jerzy Markowski: Związkowcy milczeli, gdy likwidowano "Makoszowy"

- Ci sami związkowcy, którzy dziś się upominają o działania, milczeli, gdy likwidowano najbezpieczniejszą kopalnię w Polsce, czyli "Makoszowy" - mówił w Radiu eM Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki.

Jerzy Markowski: związkowcy milczeli, gdy likwidowano "Makoszowy"
Radio eM

Ekspert górniczy skomentował w "Rozmowie poranka" list związkowców górniczej Solidarności, którzy napisali do ministra energii, że obecna sytuacja w górnictwie grozi kryzysem. Jako powód podali m.in. rekordowy import węgla.

- Dotychczas w tej sprawie wszyscy milczeli. Problem się pojawił, gdy związkowcy się zorientowali, że węgiel, który wydobywają, zalega na zwałach - dodał Jerzy Markowski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama