107,6 FM

22.07.2019 | Co robi Bóg w książkach dla kobiet?

Co robi Bóg w książkach dla kobiet, w powieściach romantycznych, w historiach z życia wziętych? Nie istnieje? Jest na obrazku na ścianie? A może pojawia się w rozwiązaniach najbardziej zawikłanych problemów?

Między nami kobietami... czyli kiedy od literatury panie oczekują, by była życiowa, czasem wyciskała łzy, a czasem stawała się praktycznym poradnikiem.

Literatura kobieca w rekach mężczyzny? Warto o tym porozmawiać, warto sprawdzić, co czyta mąż albo żona? Polecane przez Magdalenę Kędzierską-Zaporowską zabrały nas do Krakowa, w Pieniny i nad polskie morze...

Liliana Pędziwiatr to bohaterka, którą polecam najmłodszym. W tej części audycji odrobina fantastyki, humoru i dziecięcej radości życia.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór  

„Boski wieczór” to letnia propozycja Radia eM. Dobre lektury, nie tylko o wierze i Panu Bogu, w każdy poniedziałek poleca Dominika Szczawińska.

We wtorki Kasia Widera odsłoni przed Wami Kościół młodych.

W środy na wakacyjny magazyn Credo zaprasza Dominika Szczawińska.

Jeśli chcecie poznać receptę na szczęśliwy związek małżeński, włączcie radioodbiornik w czwartek. O pięknie relacji damsko-męskich opowie ks. Marek Dziewięcki.

Programy