107,6 FM

Bytom. Zakupy Węglokoksu i nowy sprzęt dla Szpitala Specjalistycznego nr 2

Spółka Węglokoks Kraj zakupiła sprzęt za 100 tysięcy złotych dla Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu. Dziś narzędzia zostały oficjalnie przekazane lekarzom.

Sprzęt za 100 tysięcy złotych trafił właśnie do Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu. - Nowoczesne narzędzia posłużą lekarzom na bloku operacyjnym przy zabiegach ginekologicznych - mówi prof. Anita Olejek z bytomskiej placówki:

Sprzęt dla bytomskiego szpitala sfinansowała spółka Węglokoks Kraj. W ubiegłym roku spółka zakupiła echokardiograf dla Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu.

Dlaczego spółka znowu zdecydowała się na wsparcie placówki? Mówi Grzegorz Wacławek - prezes Węglokoks Kraj:

 Jak podkreślają lekarze przekazany dzisiaj sprzęt wpłynie na wzrost standardów diagnostyki i leczenia ginekologicznego w szpitalu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama