107,6 FM

Katowice. Podopieczni Domu Aniołów Stróżów wyjechali na wakacje

Ruszyła druga edycja "Anielskich wakacji z Węglokoksem". Grupa podopiecznych katowickiego Domu Aniołów Stróżów spakowała plecaki i wyjechała na upragniony letni wypoczynek.

40-cioro dzieci, podopiecznych Domu Aniołów Stróżów w Katowicach wyjechało na upragnione wakacje. Dla wielu z nich to jedyny letni wyjazd. Dla większości pierwszy w życiu. Dzieci bowiem pochodzą z biednych, czasem trudnych i patologicznych rodzin. W ciągu roku szkolnego zajmują się nimi pedagodzy ze stowarzyszenia, teraz dzięki hojności Węglokoksu i m. in. katowickiego magistratu mogą wypocząć przed powrotem do szkoły - mówi Mariusz Skiba wiceprezydent Katowic:

- Dla dzieciaków będzie to okazja także do rozwoju swoich potencjałów i talentów - mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia:

Podopieczni katowickiego Domu Aniołów Stróżów wyjechali na 2-u tygodniowy wypoczynek do Zarzecza.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama