107,6 FM

Powrót do pracy po urlopie nie musi być trudny. Rady mieszkańców woj. śląskiego i ekspertów

- Dać sobie jeszcze jeden dzień wolnego na takie łagodniejsze przejście - tak o sposobie na udany powrót do pracy po urlopie mówi psycholog - Katarzyna Jaworska. Mieszkańców województwa śląskiego pytaliśmy jak radzą sobie z końcem wakacyjnego wypoczynku.

Sezon urlopowy powoli dobiega końca. Dorośli wracają do pracy, dzieci niedługo znów zasiądą w szkolnych ławkach. Dla wielu wrzesień oznacza powrót do szybszego rytmu życia zawodowego i rodzinnego.  Co zrobić by nie był aż tak bolesny? Mówi psycholog Katarzyna Jaworska:

Eksperci podkreślają, że dzieci również potrzebują łagodnego wejścia w rok szkolny, dlatego zachęcają rodziców by przygotowania do szkoły nie rozpocząć odpowiednio wcześniej.

A czy mieszkańcy regionu mają swoje sposoby?

Część mieszkańców przyznaje, że lubi swoją pracę i u nich powrót z urlopu nie wywołuje stresu. Ci, którym koniec wakacji kiedyś kojarzył się negatywnie podkreślają, że z wiekiem i latami doświadczenia zawodowego stres po prostu mija. Swoje sposoby przedstawiliście nam także na fanpage`u Radia eM na facebooku:

Powrót do pracy po urlopie nie musi być trudny. Rady mieszkańców woj. śląskiego i ekspertów  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama