107,6 FM

Boże, on nie wierzy!

Budziłam się w nocy ze ściśniętym gardłem. Nawet największemu grzesznikowi, jeśli powie: „Panie Boże, przebacz mi” i pójdzie do spowiedzi, zostaną odpuszczone grzechy. A Bartek mówił Bogu: „Nie!”.

Przez osiem lat Ania nieustannie modliła się o nawrócenie męża. Bartek miał to gdzieś. "Módl się, módl - myślał sobie. - I tak nic nie wymodlisz". Pan Bóg miał swój czas, swoją drogę do serca Bartka...

To historia małżeństwa z dziesięcioletnim stażem. On - totalnie niewierzący, niepraktykujący. "Pan Bóg nie jest mi do niczego potrzebny" - powtarzał. Ona - wychowana w katolickiej rodzinie, uformowana duchowo przez Ruch Światło-Życie. Ta historia nie mogłaby skończyć się happy endem, gdyby nie wkroczył w nią Pan Bóg. Z całą mocą i ogromną miłością.

Przeczytajcie koniecznie w najnowszym numerze GN (36/209) - Boże, on nie wierzy! czyli Joanna Juroszek w szczerej rozmowie z Anią i Bartkiem Pawlicami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama