107,6 FM

Żory. Mieszkańcy: ten zakład nas truje! Jest odpowiedź prezydenta Waldemara Sochy

- Zakład przy ul. Wygody nas truje - twierdzi część mieszkańców Żor, którzy manifestowali przed Urzędem Miasta. Domagają się, by prezydent Waldemar Socha wymusił na firmie produkującej części samochodowe redukcję emisji szkodliwych substancji.

Mieszkańcy  Żor protestują przeciwko fabryce części samochodowych, gdzie pracuje linia lakiernicza. Chodzi o zakład przy ul. Wygody. Ma on emitować do środowiska szkodliwe substancje - tak mówią mieszkańcy, którzy dziś przyszli w tej sprawie do prezydenta Żor - Waldemara Sochy:

Prezydent Waldemar Socha wyszedł do mieszkańców po tym, jak ich delegacja przyszła do sekretariatu:

Porozumienia na razie znaleźć się nie udało, ale mieszkańcy zapewniają, że łatwo broni nie złożą.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Jacek
    09.10.2019 13:03
    Ciekawe gdzie było Ci wielcy obrońcy jak paliły się opony i śmierdziało na całe Żory i okolice. Teraz to każdy mądry, ciekawe jaka wykażą się inicjatywa jak wioski przynależące do Żor będą produkować tony smogu w okresie zimy - hipokryci
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama