107,6 FM

20.10.2019 | Dziękuję Kryzys!

Przemoc, alkohol, samotność, bunt... Można mnożyć słowa opisujące to, co przeżył Bogdan. Jak to się stało, że znalazł wyjście? Skąd wzięła się nadzieja? Jak to możliwe, że dał się znaleźć Jezusowi? Posłuchajcie!

 

20.10.2019 | Dziękuję Kryzys!  

Tytuł brzmi umiarkowanie dobrze, bo przecież kto się cieszy witając kryzys... Bohater audycji, rozmówca Marcina Jakimowicza Bogdan "Kryzys" Krzak z kryzysem zdążył się oswoić. To nie tyko jego ksywa z dzieciństwa. To bolesne doświadczenie, o którym do dziś trudno mówić. Ale opowiada, bo ta historia na kryzysie się nie kończy!

W miłej atmosferze, przy kawie i żartach można ulec złudzeniu, że rozmawia się lekko i przyjemnie. Nic z tego. Bogdan nie kryje, że ta opowieść za każdym razem boli.

 

Bogdan "Kryzys" Krzak w studiu Radia eM   Bogdan "Kryzys" Krzak w studiu Radia eM

Kryzys, to nie tylko przeszłość. To, jak chce chińskie tłumaczenie tego słowa, porażka i nadzieja. W tej części rozmowy Bogdan opowiada o tym, jak to się stało, że dziś jest wierzącym człowiekiem.

20 sekund modlitwy odmieniło życie Bogdana. Od tej pory, jak mówi, nie wyje w samotności. Zmieniło się wszystko. Posłuchajcie o tym, gdzie jeszcze w książce  "Siema, Kryzys!" zabiorą nas Bogdan "Kryzys" Krzak i Marcin Jakimowicz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy